Корекція прикусу у дітей (Бебідент): вибір кваліфікованого лікаря

Фактично будь-які задачі з лікування дитячих зубів кардинально відрізняються від дорослих пацієнтів. Як показує практика, вимоги до стоматолога, що працює з маленькими пацієнтами, суттєво вищі. Він повинен бути і першокласним лікарем, і вмілим психологом.

Навіть говорячи про огляд часто стикаєшся з побоюваннями дорослих сідати в стоматологічне крісло. Що вже говорити про юних пацієнтів, яких вмовити куди складніше. У разі найменшої небезпеки діти можуть вдатися до криків та істерики, а це не найкращий супутник лікаря в проведенні огляду зубів. Саме в таких ситуаціях і знадобляться навички психолога, адже спокійна розмова з дитиною спроможна суттєво поліпшити ситуацію та навіть привести до згоди на лікування зубів.

Уміння відшукати дитячу стоматологію в Києві дасть змогу батькам спокійно спати ночами. Дитину варто змалечку привчати до уваги за власним здоров’ям.

Будь-який стоматолог повинен, першочергово, підібрати правильний підхід до юного відвідувача його кабінету. В більшості сучасних дитячих стоматологічних клінік регулярними жителями є іграшки для всіх маленьких відвідувачів, адже саме це люблять діти. Це суттєво покращить настрій дитини та її прихильність до стоматолога. У процесі ігрового спілкування стоматолог зможе розговорити малюка і викличе довіру, тому він дозволить медику оглянути зубки.

Дитячий медик – не просто лікар

Лікування дитячих зубів має ряд свої особливостей, які варто оглянути детальніше:

  1. Корінь зуба нестабільний, що робить важчим будь-яке лікування. Поставити пломбу доволі складно, рівно як і запломбувати канали.
  2. Карієс у дитини, якщо вчасно не помітити, за пів року здатний повністю знищити молочний зуб.
  3. У дітей постійно випадають зуби, на заміну яким з’являються нові. Лікар повинен брати до уваги це в процесі лікування.
  4. У дитячій стоматології використовуються абсолютно інші матеріали для пломбування.
  5. Задача вмовити дитину посидіти протягом певного часу нерухомо з відкритим ротом для огляду є часом неможливою.
  6. На превеликий жаль, сьогодні багато батьків стикаються з оманами, які стосуються лікування дитячих зубів. Дуже важливо висвітлити основні з поширених сьогодні оман.
  7. Пломба на молочних зубах – табу. Це не так, адже існує спеціальне обладнання та матеріали для пломбування дитячих зубів і у всьому світі це давно виконується.
  8. Молочні зубки не потребують лікування. Карієс та інші ураження молочних зубів в більшості випадків переходять на постійний зуб. В результаті – нездорові постійні зуби. 
  9. Звертатися до дитячого стоматолога необов'язково. Це не вірно, адже організм будь-якої дитини має свої особливості, і лікар для дорослих може не знати всіх нюансів.
  10. Якщо зуб хворий його краще вирвати. Так можуть з’явитися проблеми з прорізуванням постійного зубу.

 Шукати тут: https://babydent.ua/

Категории: 

Опубликовано 14.04.2021 16:03